Öğretmen tüm velilere anlık ileti gönderebilir.

Öğretmen velilere tek taraflı anlık ileti gönderebilir, veliler tek tek gruba dahil edilir, bir nevi whatsapp benzeri bir yapısı olmasına karşın, grup sohbeti yoktur, böylece oluşabilecek tartışmalar önlenir.

Servis takip sistemi


Servis beklemeye son, Eğer veliyseniz bu sistem ile okul servisini takip ederek size yaklıştığı anda durağa çocuğunuzu bırakabilir, okula varış zamanını görebilirsiniz. Aynı şekilde okuldan gelen çocuğunuzun okuldan dönüşünü servis aracılığla izleyebilir, tam zamanında çocuğunuzu duraktan almak için yola çıkabilirsiniz.
Öğretmenseniz öğrencilerinizi okula geldikleri zaman servisten inerken karşılayabilir, 1 den fazla servis varsa tüm servislerinizin takibini yapabilirsiniz.

Etkinlik sistemi

Öğretmen sınıfta çocuklarla geçirdiği anıları ölümsüzleştirebilir, albümler oluşturup resimler ve videoları sisteme yükleyerek, uygulamaya sahip olan tüm velilerine paylaşabilir.

Erken Uyarır Sistemi

Eğer veli çocuğunu biraz erken/biraz geç almak istiyorsa, öğretmeni tek tuşla önceden haberdar ederek geleceği zamanı belirtir, öğretmen uygun gördüğü takdirde velinin istediği şekilde öğrencisini hazır hale getirebilir.

Güvenlik Önlemi

Dilerseniz sizin ve velinizin istediği aile fertlerine yada güvenilir kişilere uygulamayı yükleyebilir ve yalnızca o kişinin öğrencinizi almasını sağlayabilirsiniz, kişi gelmeden önce haber vererek hem aileyi hemde öğretmeni bilgilendirebilir.
Uygulmadan faydalanmak için
MOBSİS öğretmenlere ücretsiz fakat velilere ücretli bir yazılımdır (veliler 15 günlük deneme sürelerini kullanabilir.), okuloncesievrak.com sitesi üyeleri velileri için indirimli ücretten yararlanarak satın alabilir. Satın almak için marketimizi ziyaret edebilirsiniz. Kapsamlı bilgi için MOBSİS resmi web sitesini ziyaret ediniz.
Copyright © 2011-2017 okuloncesievrak.com Anasayfa Hakkımızda İletişim SSS İnsan Kaynakları Sözleşme & Gizlilik