OKUL ÖNCESİ EVRAK SİTESİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

İşbu Üyelik sözleşmesi site kurallarını düzenlemekte olup bu sözleşme kabul edilmeden siteye Üye olmak mümkün değildir. İşbu Üyelik sözleşmesi ile, aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir. Bu aşamayı geçmeniz hali aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1.GİRİŞ

Bu site Okul Öncesi Evrak tarafından işletilmektedir ve sitenin yapımı ile ilgili içerdiği malzemelerin tüm hakları Okul Öncesi Evrak'a aittir. Bu sitedeki kod, yazılım, veritabanı ve veritabanındaki tüm bilgilerin malzemelerin tüm hakları Okul Öncesi Evrak'a aittir ve bu bilgiler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Bu bilgileri değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

2.GENEL KURALLAR

  1. Okul Öncesi Evrak 'a Üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler başka bir amaç için kullanılamaz, diğer kişi ve kurumlara verilemez.
  2. Okul Öncesi Evrak Üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan Okul Öncesi Evrak sorumlu değildir.
  3. Okul Öncesi Evrak 'a Üye olurken seçtiğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. Okul Öncesi Evrak şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.
  4. Okul Öncesi Evrak’a Üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Ancak, bilgilerin doğru olmadığı açık bir şekilde belli olan durumlarda (örn. Adı - Soyadı kısmına girilen Türkçe isim olmadığı kabul görecek girişler) Okul Öncesi Evrak, bu Üyenin Üyeliğini askıya alma hakkını saklı tutar.
  5. Okul Öncesi Evrak'da oluşturulan bağlantı sayfası bilgileri tüm Okul Öncesi Evrak Üyelerine açıktır. Bu alanlarda özel bilgi vermemek, sayfalar 24 saat editörlerimizce kontrol edilse de, Üyelerin sorumluluğundadır.
  6. Okul Öncesi Evrak üzerinden verilen hizmetlerden faydalanan internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşılması ve/veya bunların kullanılması, üçüncü kişi ve kuruluşların kullanımına sunulması halinde Okul Öncesi Evrak sorumluluk kabul etmez. Moderatör ve Okul Öncesi Evrak haricinde bir kullanıcı, başka bir kullanıcının forum ve web alanlarını, istediği gibi kullanmasını engelleyemez.

3.WEB SİTESİ KULLANIM KURALLARI

Kullanıcılar, aralarında etkileşimi mümkün kılan fonksiyonları kullanırken aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Üyeliğin ardından kullanıcının bu kurallara uymadığına dair bir başka Üyeden Okul Öncesi Evrak yönetimine şikâyet gelmesi ya da Okul Öncesi Evrak tarafından böyle bir durumun tespiti durumunda, kullanıcının gönderdiği tüm mesaj ve bilgiler Okul Öncesi Evrak tarafından incelenebilir, forum yazıları ve mesajları herhangi bir uyarıda bulunulmadan silinebilir; bu kişinin Üyeliği askıya alınabilir ya da tamamen iptal edilebilir ve gerekirse yasal prosedür için bu bilgiler ilgili kurumlarla paylaşılabilir. Okul Öncesi Evrak her zaman için tek taraflı olarak verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabilir.

  1. Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.
  2. Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.
  3. Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.
  4. Okul Öncesi Evrak site dahilindeki interaktif alanlarda Üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir. Okul Öncesi Evrak üzerinde siyasi ve dini içerikli yazışmalar ve tartışmalar kesinlikle yasaktır. Okul Öncesi Evrak link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
  5. Okul Öncesi Evrak üzerinde direk pazarlama faaliyetleri yalnızca izin verilen forumların panolarında kısa duyurular şeklinde yapılabilir. Her türlü MLM / Çok Katmanlı Pazarlama faaliyeti ile SPAM mesaj gönderimi kesinlikle yasaktır.
  6. Okul Öncesi Evrak, Üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır. 
  7. Teknik aksaklıklardan dolayı Okul Öncesi Evrak ta hata ya da kesinti olabilir. Okul Öncesi Evrak, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

4.ÜYELİK 

  1. Okul Öncesi Evrak 'a Üye olurken verilen e-posta adresinin Üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme Üye olurken verilen e-posta adresi esas alınır ve bu adres kullanılır. Okul Öncesi Evrak verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan Okul Öncesi Evrak sorumlu değildir. Üye, bir tanıdığına Okul Öncesi Evrak davetiyesi gönderirken Üyenin belirtmiş olduğu e-posta adresi, alıcıya giden e-posta mesajının "gönderen" kısmında yer alır.
  2. Okul Öncesi Evrak Üyeleri istedikleri zaman Üyelikten çıkabilir. Okul Öncesi Evrak da herhangi bir uyarı yapmaksızın Üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.
  3. Okul Öncesi Evrak kurallarına aykırı davranışları nedeniyle Üyeliği iptal edilen bir kişi, aksi Okul Öncesi Evrak tarafından onaylanmadıkça tekrar Okul Öncesi Evrak 'a kayıt olamaz; kayıt yapması durumunda bu kayıt da herhangi bir uyarıya gerek görülmeksizin iptal edilir.
  4. Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla Okul Öncesi Evrak tarafından istendiği zaman değiştirilebilir. Okul Öncesi Evrak her zaman için söz konusu tarifede, Okul Öncesi Evrak internet sitesinde ve Üyelik durumlarında tek taraflı olarak değişiklik yapabilir. Okul Öncesi Evrak 'un internet, e-posta, www servisi ile yayınladığı tarifeler yeterli bir bilgilendirme kapsamındadır.
  5. Sisteme üye olduktan sonra bazı hizmetlerden yararlanmak ücrete tabidir. Ücret kullananın isteği doğrultusunda üyelik yükseltmeye yönelik talep edilir.

5.GÜVENLİK

  1. Okul Öncesi Evrak güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaktadır.
  2. Okul Öncesi Evrak 'ta iletişim bilgileri hem online hem de offline durumundayken koruma altında bulunmaktadır. Kullanıcı ve Üye bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. İletişim bilgilerinizi, ancak sizin izin verdiğiniz bağlantılarınız, izin verdiğiniz sürece görebilir.
  3. Kendi güvenliğinizle ilgili olarak diğer Üyelere göndereceğiniz mesajlarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. Okul Öncesi Evrak, gönderdiğiniz mesajlarla aktarılan bilgilerin alıcı tarafındaki güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.
  4. Gizliliğinizle ilgili olarak Okul Öncesi Evrak, Gizlilik Politikası sayfasındaki başlıkları güvence altına alır.

   

6.DOSYA PAYLAŞIMI

  1. Telif hakkı olan dosyaların paylaşımı yasaktır.
  2. Telif hakkı olduğu bildirilen yada telif hakkı olduğu tespit edilen dosyalar uyarı verilmeden silinecektir.
  3. Her dosyadan yükleyen kişi sorumludur. Okul öncesi evrak sitesi hiç bir şekilde sorumluluk almaz

   

7.ÜYELİĞİN SONA ERMESİ

Okul Öncesi Evrak 'a Üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, Okul Öncesi Evrak tarafından herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde siz de herhangi bir zamanda Okul Öncesi Evrak’u bilgilendirmeniz durumunda 24 saat içinde Üyeliğiniz iptal edilecek ve bu sözleşme sonlandırılmış sayılacaktır. Son bulma durumunda, Okul Öncesi Evrak sayfalarına ve hizmetlerine erişme yetkiniz artık yoktur. Ücretli Üyeliğin iptali durumunda, Okul Öncesi Evrak tarafından bir geri ödeme yapılmaz. İşbu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözüm mahalli Burdur Mahkemeleri ve İcra Daireleri'dir.

Copyright © 2011-2017 okuloncesievrak.com Anasayfa Hakkımızda İletişim SSS İnsan Kaynakları Sözleşme & Gizlilik