2019-2020 YILI OKUL ÖNCESİ PLANLARIMIZ HAZIR
YENİ MÜFREDATA VE ÇALIŞMA TAKVİMİNE UYGUNDUR
PLANLARIMIZIN TÜMÜ MEB EL ELE KİTAPLARIYLA UYUMLUDUR

Görüşlerini aldığımız 834 kişiden 811 kişi bizi tavsiye ediyor. Yani sitemizi kullanan kişilerin %97 kısmı sitemizden memnun görünüyor. Memnun olmayan 23 kişinin 1 tanesinin yeni üye (son iki aylık süre) olduğunu görüyoruz, kendilerine geri dönüş yaparak yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Sitemiz dinamik bir sistemdir. İlk başta biraz zor gelsede kolayca alışabilirsiniz, işinizi kolaylaştıracak araçlar barındırır. (Haftalık-Aylık Bültenler, günlük plan değerlendirmeleri, okul adı, müdür adı ve sizin adınız otomatik olarak planlara ve tüm evraklarınıza yansıyacaktır) Sizide aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.

PLANLARIMIZ

Telefon : 0534 338 7526 15:00 - 22:30 Arasında irtibata geçiniz.

  • Planlar yeni müfredata göre düzenlemiş etkinlik planları şeklinde hazırlanmıştır.
  • Alışılagelmiş planların aksine planlarda kullanılacak etkinlikler dosya halinde derlenmiştir. Örneğin etkinlik planımız TANIŞIYORUZ olsun bu plan içinde kullanılacak etkinlikler müzik, boyama sayfası vs önceden bir dosyada derlenmiş ve kullanımınıza açılmıştır.
  • Bu etkinlikleri topluca indirebileceğiniz gibi sadece o güne özel olarakta indirip planlarınızda kullanabilirsiniz.
  • 1 ayın tüm etkinlik planları tek word belgesinde kaydedilmiş bu şekilde aylık planlarla beraber hazırlanmıştır.
  • Planlarımızı kendinize göre uyarlamanız için düzenleme modülü geliştirdik, böylece istediğiniz değişiklieri yapabilir, kendinize göre bireyselleştirebilirsiniz.
  • Eylül ayı planları görmeniz ve sistemi deneyebilmeniz için ücretsiz olarak yayınlanmıştır.

DİREK LİNKLER

Tüm Planların Eylül Günlük ve Aylık Planları için https://bit.ly/2maGlSH

Eylül Ayı Etkinlik Dosyaları:
Meraklı Panda https://bit.ly/2kNFfMi (2580 MB)

Beyaz Papatya https://bit.ly/2lXDqN1 (1957 MB)
MEB Orjinal Etk https://bit.ly/2lS6GFb (4784 MB)

MEB Uyarlanmış https://bit.ly/2kegAAi (4041 MB)

Elifin Düşleri 1- https://bit.ly/2lQTIaJ (2309 MB) 2- https://bit.ly/2kh1biH (1645 MB)

Tatlı Tombik https://bit.ly/2kBESok (2287 MB)

MEB Etkinlik Havuzu Planları Orjinal Etkinlikler

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı, sınıf içi uygulamalarında öğretmene zengin örnekler sunmak ve doğru olmayan uygulamaların önüne geçilmesi amacıyla etkinlik havuzu hazırlamıştır. Öğretmenlerden Bu etkinlik havuzunu kullanılarak günlük ve aylık planların oluşturması istenmektedir.

Bizde siz değerli öğretmenlerimizin evrak yükünü azaltarak, Milli Eğitim Bakanlığının Okul Öncesine yönelik 54 - 69 Ay gelişim düzeyine uygun hazırladığı etkinliklerden günlük ve aylık planlar oluşturduk, interaktif içerikler (videolar, müzikler, hikayeler, slaytlar, sanat etkinlikleri vb) ekleyerek zenginleştirdik.

Eylül Ayı Dosyaları


MEB Etkinlik Havuzu Planları Uyarlama Etkinlikler

MEB Etkinlikliklerini biraz daha zenginleştirdik ve tüm sınıf ortamlarına uygun olabilecek şekilde uyarladık.
Eylül Ayı Dosyaları


Meraklı Panda Planları 36-48 Ay İçin Uygundur

36 - 48 Ay gelişim düzeyine göre hazırlanmış, eğlenceli ve değerler eğitimine önem verilmiş ve sınıf ortamı düşünülerek hazırlanmıştır.
Eylül Ayı Dosyaları


Elifin Düşleri Planı

Bu planımızda sıradışı etkinlik planlarına yer vermeye çalıştık, eğlenceli ve hayal gücümüzü geniş tutarak oyuna ağırlık verdik.
Eylül Ayı Dosyaları


Beyaz Papatya Planları 48 ay ve üstü Aylar İçin Uygundur

48+ ay ve üstü çocukların gelişim düzeyine göre hazırlanmış, eğlenceli ve değerler eğitimine önem verilmiş ve sınıf ortamı düşünülerek hazırlanmıştır. Tatlı tombik planlarından daha zengin bir içeriğe sahip ve daha yoğundur.
Eylül Ayı Dosyaları


Tatlı Tombik Planları 48 ay ve üstü İçin Uygundur

48+ ay ve üstü çocukların gelişim düzeyine göre hazırlanmış, eğlenceli ve değerler eğitimine önem verilmiştir ve sınıf ortamı düşünülerek hazırlanmıştır.
Eylül Ayı Dosyaları


Adrese Gönderim

Seçtiğiniz bir planı adresinize kadar gönderebiliriz. Bunun için yapmanız gereken Market Kısmında Seçtiğiniz bir plan aboneliğini 10 Aylık abonelik oluşturmanız ve PLan Adrese Gönderim ürününü satın almanız gerekir. Yani toplamda sepetinizde 2 ürün olmalı ve alışveriş sepetinde plan aboneliğinin ay kısmını 10 olarak belirtmeniz gerekir. Kullanmak istediğiniz plan 32 GB USB disk ile adresinize ücretsiz olarak tarafımızca kargolanacaktır.

Bu Sistemden Nasıl Yararlanabilirim ?

Eğer planlarımızı beğendiyseniz ve sitemizden yararlanmak istiyorsanız, öncelikle sitemize üye olmanız gerekir, üyeliğiniz sırasında sizden hiç bir ücret talep edilmez, hiç bir zaman bir sürprizle karşılaşmazsınız, ücretli alanlara erişim yalnızca ücret ödendiğinde ve üyeliğiniz aktif hale geldiğinde olur.
Sitemiz yalnızca bir plan sistemi değildir, aynı zamanda bir anasınıfı yönetim sistemidir, evrak işlerinizde ve öğrenci takibinde işinize yarayacak araçlar ihtiva eder. Sitemize üye olmanız bizim için gurur verici. Umarım sitemizi beğenir ve çalışmalarımızla öğrencilerinize ve size faydalı olabiliriz.

Kullanımı Oldukça Basit ve Dinamiktir.

Sitemizden dosyaları parçalar halinde indirip, bilgisayarınızda açabilirsiniz. Planlar üzerinde isterseniz site üzerinden değişiklikler yapabilir isterseniz, dilerseniz word belgerini indirerek değiştirebilirsiniz. Sistemden düzenlediğiniz planlar asla silinmez ve yaptığınız değişiklikleri yıllarca kullanabilirsiniz.

Toplu (Aylık) olarak yada gün gün indirebilirsiniz.

Dosyaları indirdip zipden çıkardığınızda aylık dosyaları göreceksiniz.

Her Gün İçin Ayrı Bir Dosya

Aylık dosyaların içinde ise günlük dosyaları aynı şekilde zipden çıkardığınızda karışınıza günlük dosyalar gelir.

Etkinlikler

Günlük dosyaların içinde ise etkinlik örnekleri, şarkılar, parmak oyunları, videolar, masallar, çizgi fimler, o gün planda kullanılan ve kullanılabilecek her şeyi bulabilirsiniz.