2023-2024 Okul Öncesi planlarımız hazır. Yeni müfredata ve MEB çalışma takvimine uygundur tüm planlarımız MEB EL ELE ÇALIŞMA KİTAPLARIYLA uyumludur

🌟📚 Merhaba Değerli Öğretmenim!

Görüşlerini aldığımız 1856 kişiden 1788 kişi bizi tavsiye ediyor. Yani sitemizi kullanan kişilerin %96 kısmı sitemizden memnun görünüyor. Sitemiz dinamik bir sistemdir. İşinizi kolaylaştıracak araçlar barındırır. (Haftalık-Aylık Bültenler, günlük plan değerlendirmeleri, okul adı, müdür adı ve sizin adınız otomatik olarak planlara ve tüm evraklarınıza yansıyacaktır) Sizide aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.

🎉 2023-2024 eğitim yılına başlarken, 🎈 okul öncesi eğitimde kalite, etkili öğrenme ve eğlenceyi doruk noktalarına taşımak için sizlere özenle hazırladığımız planlarla yanınızdayız.

🔍 İşte sunacağımız hizmetler ve yenilikler:

 • 🚀 Yenilikçi ve Güncel İçerik: Bu yıl tüm yenilikleri ve trendleri takip ederek, güncel ve etkili planlarla sizlere destek oluyoruz. Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği belirli gün ve haftaları da içeriklerimize dâhil ettik.
 • 🤖 Bireyselleştirilmiş Planlar: Yapay Zeka teknolojileriyle bireyselleştirilmiş planlar hazırlayarak, her bir öğretmenimize özgü içerikler sunuyoruz. MEB el ele çalışma kitaplarıyla tam uyumluluk sağlıyoruz.
 • 💾 Esnek İndirme Seçenekleri: Günlük planlarınızı ister toplu, ister tek tek indirebilirsiniz. Bu özellikle etkinlik dosyalarınızı da kolaylıkla indirebilirsiniz.
 • 🌐 Anında Erişim: Planlarınıza dilediğiniz an, istediğiniz yerden erişim sağlama kolaylığı sunuyoruz.
 • 🔄 Sürekli Güncelleme: MEB okul günleri revizyonlarına göre planlarımızı sürekli güncelliyoruz. MEB tarih değişikliklerine göre otomatik düzenlemeler yapıyor ve tüm durumlara göre tam uyum sağlıyoruz.
 • 🎮 Interaktif Etkinlikler: Çocukların ilgisini çekecek parmak oyunları, eğitici videolar, şarkılar ve daha birçok interaktif etkinlikle derslerinizi renklendirin.
 • 📋 Detaylı Planlar: Tüm yıla ait günlük planlar, aylık planlar, kazanım ve kavram çizelgeleriyle eğitim sürecinizi yönlendiriyoruz. Posterler, çalışma sayfaları ve değerler eğitimi içeriği de planlarımız arasında.
 • 📰 Bültenler: Aylık ve haftalık bültenlerle eğitim sürecinize katkıda bulunuyoruz.
 • 🚀 Değerlendirme Örnekleri: Seçtiğiniz plan için tüm yıla ait günlük planlarda genel değerlendirme ve aylık plan değerlendirmeleriniz hazır.
 • 🌐 Özel Destek: Özel okullar için tatil günlerinde plan desteği ve ara tatil planlarıyla yanınızdayız.

🎈 Yeniliklerle dolu, zengin içerikli planlarımızla bu eğitim yılında da yanınızdayız. 🌈 Kaliteli ve verimli bir eğitim yılı dileriz. 🌟 Planlarımızı keşfetmeye hazır mısınız?

🌟 3-4 Yaş planı satın almak için

🔗 Tıklayın

🌟 48 ay üstü planı satın almak için

🔗 Tıklayın

Yeni Sitemiz

Anasınıfı net
Kredi karıyla ödemelerde anında erişim.
Havale/EFT/FAST ile 15 dk ya kadar erişim.
Eylül - Haziran Ayları Dahil 499 TL


PLANLARIMIZ

Telefon : 0543 425 98 87

 • Planlar yeni müfredata göre düzenlemiş etkinlik planları şeklinde hazırlanmıştır.
 • Alışılagelmiş planların aksine planlarda kullanılacak etkinlikler dosya halinde derlenmiştir. Örneğin etkinlik planımız TANIŞIYORUZ olsun bu plan içinde kullanılacak etkinlikler müzik, boyama sayfası vs önceden bir dosyada derlenmiş ve kullanımınıza açılmıştır.
 • Bu etkinlikleri topluca indirebileceğiniz gibi sadece o güne özel olarakta indirip planlarınızda kullanabilirsiniz.
 • 1 ayın tüm etkinlik planları tek word belgesinde kaydedilmiş bu şekilde aylık planlarla beraber hazırlanmıştır.
 • Planlarımızı kendinize göre uyarlamanız için düzenleme modülü geliştirdik, böylece istediğiniz değişiklieri yapabilir, kendinize göre bireyselleştirebilirsiniz.
 • Eylül ayı planları görmeniz ve sistemi deneyebilmeniz için ücretsiz olarak yayınlanmıştır.

Uzaktan Eğitim Planı

Uzaktan Eğitim Planı

Uzaktan eğitim için kendimize özgü bir sistem hazırladık;

 1. Hem sizin hemde veliniz için ayrı ayrı öğrenme süreçleri
 2. Planlarda ki güne başlama zamanını kaldırabilirsiniz.
 3. Pandemiye uygun olarak hazırlandı.
 4. Velilerinize göndereceğiniz interaktif etkinlikleri, sitem üzerinden seçebilirsiniz.
 5. İnteraktif etkinlikleri indirip whatsapp dan velilerinize gönderebilirsiniz.
 6. Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitim sürecine devam ettiği sürece, sitemizde uzaktan eğitim planı yayınlanmaya devam edecektir.
Herhangi bir plan satın aldığınızda uzaktan eğitim planı hesabınıza otomatik olarak tanımlanır.

Sadelik ve İşlevsellik bir arada

ePosta ile Gönderim

Satın aldığınız planlarınızı mail adresinize gönderiyoruz. Aboneliğiniz bitene kadar mail adresinizden planlara erişiminiz saklı kalır.


Adrese Gönderim

Seçtiğiniz bir planı adresinize kadar gönderebiliriz. Bunun için yapmanız gereken Market Kısmında Seçtiğiniz bir plan aboneliğini 10 Aylık abonelik oluşturmanız ve PLan Adrese Gönderim ürününü satın almanız gerekir. Yani toplamda sepetinizde 2 ürün olmalı ve alışveriş sepetinde plan aboneliğinin ay kısmını 10 olarak belirtmeniz gerekir. Kullanmak istediğiniz plan 32 GB USB disk ile adresinize ücretsiz olarak tarafımızca kargolanacaktır.

Bu Sistemden Nasıl Yararlanabilirim ?

Eğer planlarımızı beğendiyseniz ve sitemizden yararlanmak istiyorsanız, öncelikle sitemize üye olmanız gerekir, üyeliğiniz sırasında sizden hiç bir ücret talep edilmez, hiç bir zaman bir sürprizle karşılaşmazsınız, ücretli alanlara erişim yalnızca ücret ödendiğinde ve üyeliğiniz aktif hale geldiğinde olur.
Sitemiz yalnızca bir plan sistemi değildir, aynı zamanda bir anasınıfı yönetim sistemidir, evrak işlerinizde ve öğrenci takibinde işinize yarayacak araçlar ihtiva eder. Sitemize üye olmanız bizim için gurur verici. Umarım sitemizi beğenir ve çalışmalarımızla öğrencilerinize ve size faydalı olabiliriz.

Kullanımı Oldukça Basit ve Dinamiktir.

Sitemizden dosyaları parçalar halinde indirip, bilgisayarınızda açabilirsiniz. Planlar üzerinde isterseniz site üzerinden değişiklikler yapabilir isterseniz, dilerseniz word belgerini indirerek değiştirebilirsiniz. Sistemden düzenlediğiniz planlar asla silinmez ve yaptığınız değişiklikleri yıllarca kullanabilirsiniz.

Toplu (Aylık) olarak yada gün gün indirebilirsiniz.

Dosyaları indirdip zipden çıkardığınızda aylık dosyaları göreceksiniz.

Her Gün İçin Ayrı Bir Dosya

Aylık dosyaların içinde ise günlük dosyaları aynı şekilde zipden çıkardığınızda karışınıza günlük dosyalar gelir.

Etkinlikler

Günlük dosyaların içinde ise etkinlik örnekleri, şarkılar, parmak oyunları, videolar, masallar, çizgi fimler, o gün planda kullanılan ve kullanılabilecek her şeyi bulabilirsiniz.