2022-2023 Okul Öncesi planlarımız hazır. Yeni müfredata ve MEB çalışma takvimine uygundur tüm planlarımız
MEB EL ELE ÇALIŞMA KİTAPLARIYLA uyumludur

Görüşlerini aldığımız 1723 kişiden 1684 kişi bizi tavsiye ediyor. Yani sitemizi kullanan kişilerin %98 kısmı sitemizden memnun görünüyor. Sitemiz dinamik bir sistemdir. İşinizi kolaylaştıracak araçlar barındırır. (Haftalık-Aylık Bültenler, günlük plan değerlendirmeleri, okul adı, müdür adı ve sizin adınız otomatik olarak planlara ve tüm evraklarınıza yansıyacaktır) Sizide aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.

PLANLARIMIZ

Telefon : 0543 425 98 87

 • Planlar yeni müfredata göre düzenlemiş etkinlik planları şeklinde hazırlanmıştır.
 • Alışılagelmiş planların aksine planlarda kullanılacak etkinlikler dosya halinde derlenmiştir. Örneğin etkinlik planımız TANIŞIYORUZ olsun bu plan içinde kullanılacak etkinlikler müzik, boyama sayfası vs önceden bir dosyada derlenmiş ve kullanımınıza açılmıştır.
 • Bu etkinlikleri topluca indirebileceğiniz gibi sadece o güne özel olarakta indirip planlarınızda kullanabilirsiniz.
 • 1 ayın tüm etkinlik planları tek word belgesinde kaydedilmiş bu şekilde aylık planlarla beraber hazırlanmıştır.
 • Planlarımızı kendinize göre uyarlamanız için düzenleme modülü geliştirdik, böylece istediğiniz değişiklieri yapabilir, kendinize göre bireyselleştirebilirsiniz.
 • Eylül ayı planları görmeniz ve sistemi deneyebilmeniz için ücretsiz olarak yayınlanmıştır.

Yeni Sitemiz

Anasınıfı net
Kredi karıyla ödemelerde anında erişim.
Havale/EFT/FAST ile 15 dk ya kadar erişim.
Eylül - Haziran Ayları Dahil 249 TL

Uzaktan Eğitim Planı

Uzaktan Eğitim Planı

Uzaktan eğitim için kendimize özgü bir sistem hazırladık;

 1. Hem sizin hemde veliniz için ayrı ayrı öğrenme süreçleri
 2. Planlarda ki güne başlama zamanını kaldırabilirsiniz.
 3. Pandemiye uygun olarak hazırlandı.
 4. Velilerinize göndereceğiniz interaktif etkinlikleri, sitem üzerinden seçebilirsiniz.
 5. İnteraktif etkinlikleri indirip whatsapp dan velilerinize gönderebilirsiniz.
 6. Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitim sürecine devam ettiği sürece, sitemizde uzaktan eğitim planı yayınlanmaya devam edecektir.
Herhangi bir plan satın aldığınızda uzaktan eğitim planı hesabınıza otomatik olarak tanımlanır.

Sadelik ve İşlevsellik bir arada

ePosta ile Gönderim

Satın aldığınız planlarınızı mail adresinize gönderiyoruz. Aboneliğiniz bitene kadar mail adresinizden planlara erişiminiz saklı kalır.


Adrese Gönderim

Seçtiğiniz bir planı adresinize kadar gönderebiliriz. Bunun için yapmanız gereken Market Kısmında Seçtiğiniz bir plan aboneliğini 10 Aylık abonelik oluşturmanız ve PLan Adrese Gönderim ürününü satın almanız gerekir. Yani toplamda sepetinizde 2 ürün olmalı ve alışveriş sepetinde plan aboneliğinin ay kısmını 10 olarak belirtmeniz gerekir. Kullanmak istediğiniz plan 32 GB USB disk ile adresinize ücretsiz olarak tarafımızca kargolanacaktır.

Bu Sistemden Nasıl Yararlanabilirim ?

Eğer planlarımızı beğendiyseniz ve sitemizden yararlanmak istiyorsanız, öncelikle sitemize üye olmanız gerekir, üyeliğiniz sırasında sizden hiç bir ücret talep edilmez, hiç bir zaman bir sürprizle karşılaşmazsınız, ücretli alanlara erişim yalnızca ücret ödendiğinde ve üyeliğiniz aktif hale geldiğinde olur.
Sitemiz yalnızca bir plan sistemi değildir, aynı zamanda bir anasınıfı yönetim sistemidir, evrak işlerinizde ve öğrenci takibinde işinize yarayacak araçlar ihtiva eder. Sitemize üye olmanız bizim için gurur verici. Umarım sitemizi beğenir ve çalışmalarımızla öğrencilerinize ve size faydalı olabiliriz.

Kullanımı Oldukça Basit ve Dinamiktir.

Sitemizden dosyaları parçalar halinde indirip, bilgisayarınızda açabilirsiniz. Planlar üzerinde isterseniz site üzerinden değişiklikler yapabilir isterseniz, dilerseniz word belgerini indirerek değiştirebilirsiniz. Sistemden düzenlediğiniz planlar asla silinmez ve yaptığınız değişiklikleri yıllarca kullanabilirsiniz.

Toplu (Aylık) olarak yada gün gün indirebilirsiniz.

Dosyaları indirdip zipden çıkardığınızda aylık dosyaları göreceksiniz.

Her Gün İçin Ayrı Bir Dosya

Aylık dosyaların içinde ise günlük dosyaları aynı şekilde zipden çıkardığınızda karışınıza günlük dosyalar gelir.

Etkinlikler

Günlük dosyaların içinde ise etkinlik örnekleri, şarkılar, parmak oyunları, videolar, masallar, çizgi fimler, o gün planda kullanılan ve kullanılabilecek her şeyi bulabilirsiniz.