Bizler

”Ahmaklar zamanı nasıl öldüreceğini, akıllılar ise nasıl kazanacağını düşünür.” (Alain)
Ekip olarak meslektaşlarımızın zamandan dahi zaman kazanmasını hedefliyoruz.

2011 yılında bir müfettişin gelmesiyle başladı hikayemiz, gelen müfettişin istediği evrakları oluştururken her öğrenci için ayrı ayrı bilgileri girmek (anne adı, baba adı, doğum tarihi vs) zordu, hep nasıl kolaylaştırabilirizi düşünerek geliştirdik sistemimizi bu bağlamda başardığımızı düşünüyoruz.

Aydın ACAR

2010 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi OkulÖncesi Öğretmenliği mezunu, üniversite yıllarında hobi olarak ilgilendiği web programlamada Can YASTIOĞLU yardımlarıyla kendimi oldukça geliştirdi, 2011 yılında http://okuloncesievrak.com uygulamasını geliştirdi ve hala geliştirmeye devam ediyor.

Aygül DUMAN

2014 Kastamonu Üniversitesi OkulÖncesi Öğretmenliği Mezunu olup, Sitenin işleyişi çalışanlar arasındaki koordinasyon ve arge sorumlusu olarak hala ekibimizde görev almaktadır.


Can YASTIOĞLU

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yazılım Geliştirme uzmanı olarak hala görev yapmaktadır. Gerektiğinde yazılımsal olarak sisteme destek sağlamaktadır.

Gülay ÇİNUÇEN

2010 Mustafa Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, kurum işletme şefi olarak muhasebe ve kurum idaresinden sorumlu müdür.

Ayşe SAVAŞ

2010 Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu. Etkinlik ve planlarıyla ilgileniyor.

İlayda SEVCAN

2009 Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu. Etkinlik ve planlarıyla ilgileniyor.

 
Mutluluğu tatmanın tek çaresi, onu paylaşmaktır. BYRON

Uygulamalar hayatımızı kolaylatırmak için geliştirilen programsal yapılardır.

Uygulamayı geliştirirken kolay ve anlaşılır olmasını hedefliyoruz.


Bir uygulamayı geliştirirken kullanışlı olmasının yanısıra ihtiyacı ne ölçüde karşıladığının da farkında olmassınız.

Öğretmenlerin evrak işlemlerine baktığımızda aslında çoğunun gerekli evraklar olduğunu fakat öğretmenin yeteri kadar zamanı oldmadığını görüyoruz, gelişen teknoloji ve haberleşmenin geldiği noktada, yeni uygulamalarla bu yük hafifletilebilir.

Uygulamarımız öğretmenlerin işini kolaylaştırdığımız gibi, bilgiye ulaşım aşamasında da öğretmen öğrenci ve velinin de önündeki engelleri kaldırmayı amaçladık.

Öğretmen, öğrenci, aile ve servislerin bir birleryle iletişimini yeni teknolojiler yardımıyla özgün yazılımlarımızla karşılıyoruz.