SIK SORULAN SORULAR
SIK SORULAN SORULAR
BİZE YAZIN
BİZİ ARAYIN

Baslık Açıklama
Ne kadar gelir elde edebilirim? Kendi planınızı oluşturup satışa sunacaksınız, siz öğretmensiniz ve öğretmenlerin ihtiyacını en iyi siz biliyorsunuz, ihtiyaca göre bir ürün çıkartıyorsunuz ve satışa sunuyorsunuz. Planınızın kalitesi ve tanıtımınıza bağlı olarak ne kadar çok satılırsa o kadar kazanacaksınız.
Planımı kimler kullanacak? Planınızı tüm öğretmenler kullanabilir ama belirli bir yaş gurubu belirlemeniz gerekecek.
Örnek gelir hesabı? Seneye sisteme üyelik fiyatlarımızı biraz aşağı çekmeyi düşünüyoruz. Sisteme üyelik 70₺ civarında olacaktır. Bu sistem üyeliğine ek olarak sizin planınızın ücreti kullanıcıya yansıyacak. Örneğin 70 + 60 (Sizin plan ücretiniz.) 130₺ ye kullanıcılar üyelik satın alacaklar. Planınızın kullanımına bağlı olarak ücret alacaksınız. diyelim ki 100 adet satıldı KDV hariç geliriniz 6000 - 1080 (KDV) = 4920₺ olacaktır.
Ek gelir? Diyelim ki bir öğretmen 4 plan satın aldı ama sizin planınız kullanmıyor? O halde belirlediğiniz 2.cil plan ücreti kadar bir ücret kazanacaksınız. Bunu daha açık hale getirelim, diyelim ki sizin planınızın adı A Planı Zeynep öğretmen sistemimize üye ve üyelik satın aldı ve hesabına sizin planınız dahil 4 tane plan tanımladı, kullanmak istediği plan B planı ise hesabında her zaman seçili oluyor, diğer planlara ise ara ara bakıyor ve hoşlandığı etkinlikleri kullanıyor. Burada sizin A planı hesabına eklediği için, belirlediğiniz 2.cil plan ücretini hesabınıza yatırıyoruz.
Baslık Açıklama